Rady a tipy pro dílnu, dům a zahradu

31. 03. 2019
Originální betonový stůl
Beton existuje v mnoha podobách a v každé z nich může mít šmrnc. Alespoň pokud si ho vezme do parády Irena. Její výtvory totiž jen tak nepřehlédnete!
#pribeh
27. 03. 2019
Nejlepší kousek na váš gril
Pro skvělý výsledek z grilování je potřeba dobře nakoupit. Aby vám grilovaná surovina dala ze sebe to nejlepší, musíte ji dobře znát. Proto jsme pro vás připravili průvodce terminologií řezníků a gurmánů.
#grilovani
22. 03. 2019
Nový rodinný bazén
Když si Kateřina a její rodina něco naplánují, tak to také dokončí. Skvělým příkladem je jejich nový bazén na zahradě.
#pribeh
21. 03. 2019
Lukášův kite-gauč
Couchsurfing tak trochu jinak. Když Lukáš a Marek nadšeně vyprávěli kamarádům o svém podivuhodném plánu, všichni se jim nejdříve posmívali.
#pribeh
19. 03. 2019
Přestavěná nákladní loď
Julie bydlí poněkud neobvykle – na přestavěné nákladní lodi. A aby těchto 17 metrů plovoucí oceli co nejvíce zútulnila, vytvořila ve střeše své ložnice vikýř s výhledem na oblohu.
#pribeh
15. 03. 2019
Terasa na pobřeží
Kvalitní materiály, šikovní pomocníci a nafukovací plameňáci. Tak vypadají ty nejžhavější stavební trendy. A co z nich nakonec vznikne?
#pribeh
12. 03. 2019
Petrova zenová zahrada
Původně sloužilo jako zahradní jezírko — dnes se na jeho místě rozprostírá klidná zenová zahrada. Výzva začlenit charakteristické umění dálného východu do zarostlé zahrady Petra lákala.
#pribeh
10. 03. 2019
Martina a její přestavba divadla
Pro členy souboru Galli je divadlo druhým domovem. Když se ukázalo, že současné pódium by potřebovalo zvětšit a prospěla by i celková rekonstrukce divadla...
#pribeh
08. 03. 2019
Jirkova patrová postel pro dceru
Jirka za svůj život poskládal mnoho postelí. Jenže velká patrová postel pro vlastní dceru – to je panečku výzva! Nezbylo než se do práce pořádně opřít.
#pribeh