Rady a tipy pro dílnu, dům a zahradu

Postavte si vysoký záhon pro pohodlné pěstování zeleniny
V posledních letech se vysoký záhon těší čím dál větší oblibě a lze ho stále častěji vidět na zahradách i terasách. Má totiž nesporné výhody.
Návod - Montáž koupelnové police
Vyměnit v koupelně umyvadlo je snadné, většinou vám k tomu stačí jen aku šroubovák. Poradíme vám, jak umyvadlo vylepšit o vestavěný koupelnový nábytek a oživit tak vaši koupelnu novým prvkem.
Jak vyrobit závěs na květináč
Drhání neboli makramé je starobylá technika vázání nití a šňůrek pocházející z arabských zemí. Dnes zažívá svůj comeback. Připravte si kus provazu a vyrobte si pro vaše květiny originální závěs!
Návod na stavbu sprchové zástěny
Udělejte si radost a odměňte se novou sprchovou zástěnou ve vaší koupelně. Montáž je snadná, rychlá a zvládnete ji i s běžným nářadím. Poradíme vám, na co si dát při montáži pozor a jak správně postupovat.
Návod na položení laminátové podlahy
Podlahovou krytinu dnes zvládne položit každý. Díky chytrému clic-systému je totiž pokládka velmi jednoduchá. Především laminátové podlahy s tímto systémem jsou široce rozšířeny. Jak na to?
Návod na přestavbu stojícího WC na závěsné
Stojící WC toalety se závěsnou nádržkou z koupelen pomalu mizí. Při renovaci se většina lidí rozhoduje spíše pro závěsné WC. K realizaci takového řešení postačí i předstěnový modul.
Vyrobte si ze dřeva relaxační zahradní lehátko
Na tomto dřevěném houpacím lehátku se do snů ponoří každý. A to nejen proto, že dobře vypadá, ale také se na něm pohodlně leží. Lehátko si postavíte za pár chvil úplně sami u vás doma.